<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=1950527338573380&ev=PageView&noscript=1" />

Dlaczego warto?

Prowadzona przeze mnie poradnia dietetyczna należy do największej i najbardziej renomowanej sieci placówek poradnictwa dietetycznego Dobry Dietetyk w Polsce. To co nas wyróżnia na tle innych gabinetów dietetycznych to przede wszystkim dobór specjalistów o najwyższych kompetencjach oraz  bardzo zindywidualizowany system opieki nad pacjentem i najwyższa jakość świadczonych usług.

Standard naszych usług oferowanych w gabinetach poradni Dobry Dietetyk  podlega ścisłej kontroli jakości, która została wyznaczona przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk.


Każdy program dietetyczny jest opracowywany i dopasowywany indywidualnie do potrzeb i oczekiwań pacjentów. Przy układaniu planów żywieniowych bierzemy pod uwagę szereg rozmaitych czynników takich jak stan zdrowia, poziom aktywności fizycznej, masę i skład ciała, wyniki badań, upodobania smakowe, zdolności kulinarne, zasób czasu potrzebnego na wykonanie potrawy, nietolerancje pokarmowe i wiele innych.  Nasze programy są "szyte na miarę" co gwarantuje ich bardzo wysoką skuteczność!

KPrzygotowanie programu odpowiadającego w pełni Państwa wymaganiom wymaga czasu i starannego przemyślenia. Żaden pacjent nie otrzymuje jadłospisów na poczekaniu w trakcie wizyty.

Skupiamy uwagę tylko i wyłącznie na bezpośredniej pomocy dietetycznej. Skuteczność naszych terapii nie jest uwarunkowana koniecznością kupowania jakichkolwiek preparatów, suplementów, wspomagaczy. Zajmujemy się tylko i wyłącznie dietetyką.


Współpracujemy na co dzień z lekarzami i specjalistami innych dziedzin  medycyny. Wymieniamy się doświadczeniami i pomocą w bardziej złożonych przypadkach tak, aby pacjenci mieli pewność, że otrzymują najlepszą opiekę a zastosowane rozwiązania są w 100% bezpieczne.

Nasza poradnia bierze udział w systematycznych szkoleniach, konferencjach i kursach doskonalenia zawodowego organizowanych zarówno przez Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk jak również inne placówki dydatyczne czy uczelnie wyższe, dzięki czemu nieustannie zdobywamy i poszerzamy naszą wiedzę a nowinki ze świata dietetyki nie są nam obce.


Dzięki specjalnym rozwiązaniom informatycznym, wszyscy dietetycy naszej sieci posiadają na co dzień ze sobą stały kontakt. Wspólnie tworzymy jeden zespół, korzystamy z wymiany doświadczeń zawodowych i służymy sobie wzajemnie cennymi radami. Wszyscy gramy do jednej bramki a naszym celem jest jak najlepsza opieka nad pacjentem.


Oferowane przez nasze poradnie programy dietetyczne są opracowane nie tylko na najwyższym poziomie merytorycznym, ale także charakteryzują się doskonałą jakością wydania tak aby mogły służyć jako zbiory ciekawych i smacznych przepisów na długie lata.

POKAŻ