<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=1950527338573380&ev=PageView&noscript=1" />

Partnerzy

ALAB LaboratoriaAdresTelefonRabat z kartą partnerską ?
,

https://www.alablaboratoria.pl/c402-strefa-pacjenta
5 %

Firma ALAB Laboratoria to ogólnopolska sieć najnowocześniejszych laboratoriów diagnostycznych w Polsce oferująca najszerszą ofertę ponad 2 500 badań diagnostycznych: od podstawowych takich jak: morfologia krwi, analiza ogólna moczu czy badania poziomu hormonów tarczycy po wysokospecjalistyczne testy na nietolerancje pokarmowe, markery nowotworowe, badania genetyczne, badania prenatalne, diagnostykę autyzmu, boreliozy czy alergii.

Czytaj więcej
BeEcoAdresTelefonRabat z kartą partnerską ?
Panewnicka 343A/5,
Katowice
https://beeco.pl
510 220 320
3 %

Sklep internetowy ze zdrową żywnością oferujący szeroki wybór produktów ekologicznych w najlepszej cenie: żywność certyfikowana, naturalne suplementy diety, produkty bezglutenowe, wegańskie, wegetariańskie oraz dla alergików, ekologiczne kosmetyki i chemia domowa. W ofercie znajduje się już ponad 3500 pozycji i cały czas pojawiają się nowe.

Czytaj więcej
Preveneo Ośrodek Medycyny ZdrowiaAdresTelefonRabat z kartą partnerską ?
ul. Różana 15/1,
40-045 Katowice
http://www.preveneo.pl/
+48 731 999 150

Misją Preveneo jest prowadzenie terapii i edukacji prozdrowotnej opartych na holistycznym podejściu do zdrowia.
Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, traktując jego organizm jako całość. Proponujemy terapie wykorzystujące najnowsze osiągnięcia biologii stosowanej, dietetyki i mikroodżywiania, medycyny przeciwstarzeniowej oraz fizjoterapii funkcjonalnej i psychoedukacji.

Czytaj więcej
Śląskie Centrum Medycyny Estetycznej "Felicita"AdresTelefonRabat z kartą partnerską
ul. H. Sienkiewicza 36,
Zabrze
http://www.gabinetyfelicita.pl
608 464 388

Marzyło nam się stworzyć miejsce, w którym profesjonalna opieka dyskretnie przenika z czasem relaksu, odprężenia i uczuciem, że robi się coś dla siebie.
Czasem tylko dla siebie…

Dermatologia i medycyna estetyczna w trzech płaszczyznach to przede wszystkim profesjonalizm, nowoczesność i bezpieczeństwo.
Dermatologia, którą się zajmujemy to bardzo szeroka specjalizacja obejmująca leczenie chorób skóry, włosów, paznokci u dorosłych i dzieci.
Wykonujemy także zabiegi medycyny estetycznej od kilkunastu lat. Nasze doświadczenie pozwala zadbać o urodę, przeciwdziałać starzeniu się, zachowując przy tym bardzo naturalny wygląd.
Nowoczesna kosmetologia to przede wszystkim mało inwazyjne zabiegi, nie wyłączające z życia, dyskretne, lecz stale stymulujące skórę do odnowy.
Warto zaprzyjaźnić się ze swoją skórą

Czytaj więcej
POKAŻ