<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=1950527338573380&ev=PageView&noscript=1" />

Partnerzy

ALAB Laboratoria
Telefon
Twój rabat ?
5 %

Firma ALAB Laboratoria to ogólnopolska sieć najnowocześniejszych laboratoriów diagnostycznych w Polsce oferująca najszerszą ofertę ponad 2 500 badań diagnostycznych: od podstawowych takich jak: morfologia krwi, analiza ogólna moczu czy badania poziomu hormonów tarczycy po wysokospecjalistyczne testy na nietolerancje pokarmowe, markery nowotworowe, badania genetyczne, badania prenatalne, diagnostykę autyzmu, boreliozy czy alergii.

BeEco
Adres
Panewnicka 343A/5
Katowice
https://beeco.pl
Telefon
510 220 320
Twój rabat ?
3 %

Sklep internetowy ze zdrową żywnością oferujący szeroki wybór produktów ekologicznych w najlepszej cenie: żywność certyfikowana, naturalne suplementy diety, produkty bezglutenowe, wegańskie, wegetariańskie oraz dla alergików, ekologiczne kosmetyki i chemia domowa. W ofercie znajduje się już ponad 3500 pozycji i cały czas pojawiają się nowe.

Preveneo Ośrodek Medycyny Zdrowia
Adres
ul. Różana 15/1
40-045 Katowice
http://www.preveneo.pl/
Telefon
+48 731 999 150
Twój rabat ?

Misją Preveneo jest prowadzenie terapii i edukacji prozdrowotnej opartych na holistycznym podejściu do zdrowia.
Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, traktując jego organizm jako całość. Proponujemy terapie wykorzystujące najnowsze osiągnięcia biologii stosowanej, dietetyki i mikroodżywiania, medycyny przeciwstarzeniowej oraz fizjoterapii funkcjonalnej i psychoedukacji.

Śląskie Centrum Medycyny Estetycznej "Felicita"
Adres
ul. H. Sienkiewicza 36
Zabrze
http://www.gabinetyfelicita.pl
Telefon
608 464 388
Twój rabat

Marzyło nam się stworzyć miejsce, w którym profesjonalna opieka dyskretnie przenika z czasem relaksu, odprężenia i uczuciem, że robi się coś dla siebie.
Czasem tylko dla siebie…

Dermatologia i medycyna estetyczna w trzech płaszczyznach to przede wszystkim profesjonalizm, nowoczesność i bezpieczeństwo.
Dermatologia, którą się zajmujemy to bardzo szeroka specjalizacja obejmująca leczenie chorób skóry, włosów, paznokci u dorosłych i dzieci.
Wykonujemy także zabiegi medycyny estetycznej od kilkunastu lat. Nasze doświadczenie pozwala zadbać o urodę, przeciwdziałać starzeniu się, zachowując przy tym bardzo naturalny wygląd.
Nowoczesna kosmetologia to przede wszystkim mało inwazyjne zabiegi, nie wyłączające z życia, dyskretne, lecz stale stymulujące skórę do odnowy.
Warto zaprzyjaźnić się ze swoją skórą

POKAŻ